DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Maszty radiowe

Od wielu lat klienci z kraju i z zagranicy zdają się na doświadczenie Europoles. Do tej pory zbudowaliśmy ponad 10.000 masztów radiowych o wysokości od 10 do 130 metrów. Projektujemy najtrwalsze i najnowocześniejsze wieże antenowe, ponieważ mamy największe doświadczenie.

 

W naszej ofercie posiadamy:

 

Maszty i wieże ze sprężonego betonu wirowanego 

Smukłość, bezawaryjność, długa żywotność, duża wytrzymałość oraz konkurencyjna cena- to podstawowe cechy naszych produktów ze strunobetonu wirowanego. Nasze strunobetonowe maszty o okrągłym przekroju zapewniają do 21 m2 powierzchni roboczej. Jakość betonu oraz technologia stosowana przez Europoles gwarantują produkty najwyższej klasy, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie kosztów związanych z utrzymaniem i konserwacją słupa do minimum.

Słupy stalowe

Bardzo stabilne i stosunkowo lekkie. Nasze słupy wykonane są z wysokiej jakości blach stalowych ocynkowanych ogniowo co gwarantuje najwyższą odporność na korozję, a tym samym długie użytkowanie.

 

Słupy z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym

Nasze słupy wykonane z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym  są idealnym rozwiązaniem w trudno dostępnych miejscach i na dachach. Dzięki niedużej wadze słupy z tworzywa sztucznego mogą być instalowane bez użycia dźwigu co znacząco zmniejsza koszty montażu. Tworzywo sztuczne jest odporne na korozję i wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, zapewnia również ochronę odgromową (pełna izolacja). Słupy dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL odpornych na promieniowanie UV.

 

Wieże kratowe

Wieże kratowe dają duże możliwości projektowe dzięki czemu pozwalają sprostać indywidualnym potrzebom Klientów. Produkowane są z najwyższej jakości stali. Mogą być dostarczone w częściach i montowane na miejscu co pozwala na stosowanie tych konstrukcji w miejscach trudno dostępnych.

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu