DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Pylony reklamowe

Bądź widoczny! Przyciągnij wszystkie spojrzenia.

Na autostradach, drogach krajowych czy w środku miast  pylony reklamowe kształtują Twój wizerunek wśród odbiorców i sprawiają że łatwiej Cię znaleźć. Ponieważ nośniki reklamowe są inwestycją na lata proponujemy słupy ze strunobetonu wirowanego. Zapewniają one maksymalną nośność przy niewielkiej, zbieżnej ku górze średnicy, która gwarantuje smukłość słupa i jego efektowny wygląd. Dzięki swojej gładkiej, odpornej na zadrapania i uderzenia powierzchni, słupy strunobetonowe mają niskie koszty utrzymania i są niezwykle trwałe - nawet w ekstremalnych warunkach środowiskowych.

 

Produkujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami, oferując różne kolory betonu, zapewniając możliwość dodatkowego podświetlenia diodami LED wzdłuż słupa czy dobierając właściwy rodzaj fundamentu do warunków gruntowych. Ponadto koordynujemy wszystkie etapy zamówienia, począwszy od wyboru lokalizacji i zagospodarowania terenu, poprzez planowanie, obliczenia statyczne i produkcję, aż do montażu i instalacji. Oferujemy kompleksowe doradztwo.

 


Liczne restauracje drive thru, centra handlowe i supermarkety korzystają już z naszych rozwiązań. Smukłe kolumny pylonów, duże powierzchnie reklamowe- jedne imponują rozmiarami, inne zaś odmiennością formy. Pylony reklamowe to nasz świat, a wszystko po to, by wskazać właściwą drogę!