DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Oświetlenie boisk sportowych

Doskonałe warunki dla sportowców, optymalna widoczność dla widzów, ostrość transmisji telewizyjnych. Nasze kompletne rozwiązania w temacie sztucznego oświetlenia stawiają stadiony i boiska sportowe wszystkich kategorii i rozmiarów we właściwym świetle. Począwszy od boiska do piłki nożnej lokalnych klubów poprzez zimowe obiekty jak skocznie narciarskie aż po areny dla dużych międzynarodowych konkursów - staramy się sprostać Państwa indywidualnym potrzebom i znaleźć optymalne rozwiązania dla Państwa projektu.

 

Kwestie wymiarów, wydajności i lokalizacji nie stanowią dla nas żadnego problemu. Zgodne z życzeniem naszych klientów przygotowujemy maszty ze stali  jak i sprężonego betonu wirowanego z uwzględnieniem zmiany w detalach masztu na wysokości do 60 m. Różnorodność produktów i elastyczność zwiększają swobodę projektowania.

 

Europoles poradzi sobie z każdym projektem, również w dziedzinie sportów zimowych gdzie często występują trudności przy zabudowie terenów. Zdaj się na nas, możesz polegać na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Kierujemy i realizujemy wszystkimi etapami projektu aż do dostawy pod klucz. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia możemy wybierać w wielu wariantach fundamentowania dzięki czemu montaż możliwy jest w trudnych warunkach i na wymagającym terenie.