DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Nasza misja

Europoles jest wiodącym w Europie producentem słupów, masztów, podpór

i systemów wsporczych. Oferujemy rozwiązania standardowe i specjalne, a także systemy pod klucz, zawierające wszystkie usługi - począwszy od doradztwa aż po demontaż. Stosujemy przy tym zarówno sprawdzone, jak i innowacyjne technologie i materiały z betonu, stali i tworzyw sztucznych wzmocnionego włóknami szklanymi.

 

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem, dużą kompetencją

w kwestii rozwiązań technicznych, a w zarządzaniu skomplikowanymi projektami ściśle współpracujemy z naszymi klientami i partnerami.

 

Naszymi klientami są firmy przemysłowe, odbiorcy publiczni, budownictwo oraz handel. Obsługujemy rynki infrastruktury trakcyjnej, energetycznej

i telekomunikacyjnej, a także realizujemy zlecenia w branży oświetleniowej oraz w branży konstrukcji wysokich i specjalnych. Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebują nas nasi klienci i koncentrując się na rynkach w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Afryce Północnej rozszerzamy naszą działalność na atrakcyjne rynki na całym świecie.

 

W przyszłości chcemy nadal rozbudowywać naszą silną pozycję na rynku poprzez skupianie się na naszych kluczowych kompetencjach i ciągłą poprawę naszej skuteczności i elastyczności.