DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym

Crash-Test

Wspaniała jakość

Maszty z tworzywa sztucznego posiadają maksymalne bezpieczeństwo zgodnie z wymaganiami łamliwości. Materiał przełamuje się podczas wypadku w taki sposób by zapewnić optymalną ochronę użytkowników dróg. Słupy z włókna sztucznego są stabilne, bezobsługowe i odporne na akty wandalizmu, warunki atmosferyczne i korozję. Są ognioodporne, całkowicie izolowane i nieprzewodzące, tak więc zapewniają również wysokie standardy bezpieczeństwa podczas wyładowań atmosferycznych. Dzięki wysokiej dynamicznej i mechanicznej wytrzymałości, wykazują się wyjątkową odpornością na wysokie obciążenia powodowane przez wiatr. Dobre tłumienie drgań zapewnia dłuższą żywotność lamp i opraw. Koszty transportu i montażu zmniejszają się ze względu na niewielki ciężar. Europoles posiada już 35 lat doświadczenia w produkcji słupów z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.

 

Ujmujący projekt

Odporne na promieniowanie UV kolory oraz bardzo gładka i odporna na zarysowania powierzchnia nadają słupom wykonanym z tworzywa sztucznego w okresie do 25 lat ujmujący wygląd. Kolorystyka jest dostępna w palecie barw RAL, powierzchnie słupów są idealnie gładkie, odporne na zarysowania, jednorodne i bez spoin. Mechaniczne uszkodzenia na powierzchni słupów mogą zostać bezproblemowo naprawione.

 

Przekonujący bilans ekologiczny

Słupy z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym wykonane są z ekologicznych materiałów o stosunkowo niskich wydatkach na energię, z czego wynika bardzo dobry bilans ekologiczny.

 

Informacje techniczne

  • Certyfikat zgodności z normą DIN ISO 9001:2008
  • Certyfikat zgodności z normą DIN ISO 14001:2004
  • Dopuszczenie przez Niemiecką Kolej jako dostawcy Q1
  • Zgodność z normą DIN EN 40-7 z oznakowaniem CE