DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Nasze osiągnięcia

Spodziewają się Państwo ciekawej i odpowiedzialnej pracy z oddanym zespołem i otwartą kulturą interpersonalną w innowacyjnym i zorientowanym na rozwój przedsiębiorstwie? Nasza firma oferuje wszystkim swoim pracownikom doskonałe możliwości rozwoju oraz nowoczesną i rodzinną atmosferę z elastycznym grafikiem czasu pracy.

Niezwykła:Kultura przedsiębiorstwa

Nasza kultura i środowisko pracy zainspirują Cię. W naszej firmie promowana jest kultura zaufania, otwartości i różnorodności, tak aby zagwarantować wzrost i konkurencyjność na rzecz wszystkich. Żyjemy w płaskiej hierarchii, dajemy naszym pracownikom, otwarte przestrzenie, dobre pomysły, aby mogli się szybko i skutecznie wdrożyć. Więcej o nas dowiesz się w zakładce Misja.

U góry

Pisana dużymi literami: Rodzinna atmosfera

Jesteśmy społecznym i rodzinnym przedsiębiorstwem. Według nas dobrze zbilansowane życie osobiste, pozytywnie wpływa na życie zawodowe. Dlatego wspieramy w równoważeniu sukcesu zawodowego i życia osobistego. Nasz co roczny Piknik Rodzinny odbywający się latem, daje również możliwość Państwa Rodzinom by po części zostać członkiem naszej zawodowej rodziny.

U góry

Zawsze na uwadze: Rozwój osobisty

Określamy się jako zespół zmotywowanych i kompetentnych pracowników. Dlatego aktywnie wspieramy rozwój osobisty i zawodowy każdego z osobna. Jest to istotne zadanie dla naszej kadry zarządzającej. Coroczne rozmowy z pracownikami oraz ustalenie indywidualnych celów znajdują odzew i ukazują osobiste i zawodowe perspektywy w grupie Europoles.

U góry

Różnorodność zaangażowanie społeczne

Jesteśmy szczęśliwi, kiedy nasi pracownicy aktywnie uczestniczą w życiu społecznym. Ich ciężką pracę wspieramy w wielu projektach. Ponadto, jesteśmy zaangażowani w działalność szkół, grup badawczych oraz na płaszczyznach kulturalnych i charytatywnych.

U góry

Mocne wykształcenie

Europoles  dba o rozwój intelektualny swoich pracowników. Nasi praktykanci i stażyści zdobywają wiedzę na wysokim poziomie w zakresie działania przedsiębiorstwa i zapewniają sobie najlepsze perspektywy w dalszej karierze zawodowej.

U góry

Państwa osoba kontaktowa

Europoles Kromiss Sp. z o.o

Ul. Kroczymiech 38F  

32-500 Chrzanów

Maszty niskich, średnich i najwyższych napięć, maszty trakcyjne i konstrukcje specjalne 

+48 32 623 42 01 wew. 140

hr(at)europoles-kromiss.pl

 

Europoles Sp. z o.o

Ul. Kasztelańska 39 Krągola

62-571 Stare Miasto

Maszty oświetleniowe 

+48 63 224 13 50

 

hr(at)europoles.pl