DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Zarządzanie jakością i środowiskiem

Europoles jest firmą, która zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Proponujemy najlepsze rozwiązania pod względem jakości. Wciąż rozwijamy i poszerzamy ofertę naszych produktów i usług poprzez ścisłą współpracę z naszymi odbiorcami. Nieustannie dokonujemy przeglądu i modyfikacji naszych procesów.

 

Nierozerwalne - jakość i trwałość

Europoles gwarantuje doskonałą jakość wykonania, zapewnia długą żywotność produktu dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie kosztów bieżącej konserwacji i napraw do minimum.

 

Odpowiedzialność w parze z działaniem

Jako pierwszy w grupie Europoles, certyfikat ISO 14001 otrzymał w 2009 roku, zakład w Neumarkt oferujący produkty z tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym.

Wiosną 2010 roku wydano także certyfikat dla zakładu masztów betonowych w Neumarkt oraz położonego w jego pobliżu zakładu masztów stalowych. W kolejnym roku certyfikat przyznano zakładowi masztów betonowych w Omanie.

W 2013 roku proces certyfikacji wg norm środowiskowych DIN EN ISO 14001:2009 przeszedł pomyślnie zakład masztów stalowych w Dinkelsbühl oraz zbudowana w 2010 roku fabryka masztów stalowych w Koninie produkująca bezszwowe, stalowe słupy oświetleniowe.

 

Ekologia i ekonomia w jednym

Jako jedyny dostawca na całym świecie, doskonale znamy się na stali, sprężonym betonie wirowanym i tworzywie sztucznym wzmocnionym włóknem szklanym. Połączenie różnych materiałów w formie hybrydowej słupów, daje nam dodatkową elastyczność, by dokonać optymalnego rozwiązania Państwa projektu pod względem ekologicznym i ekonomicznym. Najlepszy przykład: nasz hybrydowy substytut drewna ze stali i z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, który nie powoduje kontaminacji gleby i przekonuje poprzez swoją bardzo dobrą równowagę ekologiczną. Pozwala także na bezproblemową utylizację. Również nasze kolumny ze sprężonego betonu wirowanego posiadają bardzo dobry bilans ekologiczny.

Downloads

 

Certyfikat ISO 9001 (Europoles, wersja angielska)

 

Certyfikat ISO 14001 (Europoles, wersja angielska)

 

Certyfikat ISO 9001 (Europoles Kromiss)

 

Certyfikat ISO 14001 (Europoles Kromiss)

 

Certyfikat OHSAS 18001 (Europoles Kromiss)

 

Certyfikat EN 1090-2 (Europoles Kromiss)

 

Certyfikat EN 1090-2013 (Europoles Kromiss)

 

Certyfikat EN ISO 3834-2 (Europoles Kromiss)

 

Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy (Europoles Kromiss)

 

Certyfikat EN 40-5:2002 (Europoles Sp. z o.o.)

 

Certyfikat ITB - słupy bezpieczne klasa 100NE3 i 100HE3 (Europoles Sp. z o.o.)