DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Konstrukcja architektoniczna

Stagnacja oznacza regresję, dlatego ciągle szukamy ulepszeń, innowacyjnych i indywidualnych rozwiązań. Maszty kamuflażowe, konstrukcje trójnożne oraz konstrukcje hybrydowe zapewniają Państwu dużą swobodę formy.

Maszty z listwami świetlnymi LED

Stań się widoczny. Pokaż swoją lokalizację. Komunikuj swoje imię. Przy autostradzie, drogach lub w środku miasta, słup reklamowy przyciąga wzrok przechodniów, którzy mogą wkrótce stać się Twoimi potencjalnymi klientami.

Jako lider na rynku konstrukcji nośnych dla wielkoformatowych powierzchni reklamowych oferujemy rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie rozwinąć skrzydła.

 

Aby wzmocnić efekt wizualny pylonu w nocy oferujemy listwy świetlne LED. Listwy są wykonane z pleksiglasu, podświetlane diodami LED i montowane w słupie strunobetonowym pionowo w specjalnym rowku wykonanym w procesie wirowania. Dzięki temu listwa jest zintegrowana z słupem. Firma Europoles dostarcza listwy akrylowe LED w wybranych kolorach. Mają Państwo możliwość wyboru między  oświetleniem: statycznym, migającym lub dynamicznym.

Maszty kamuflażowe

Dużym osiągnięciem Europoles w dziedzinie projektowania słupów jest technika integracyjna polegająca na całkowitym ukryciu wieży w terenie poprzez nadanie jej kształtu np. drzewa! Doskonałe rozwiązanie jakim są maszty kamuflażowe nie zakłóca estetyki otoczenia i jest akceptowane przez okolicznych mieszkańców.

 

Niewielka średnica gwarantująca optyczną smukłość oraz dopasowane barwy pozwalają na maksymalne wtopienie się w otoczenie. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa wieżę w kształcie drzewa, która pod względem struktury i zabarwienia kory, czy sztucznej korony, nie różni się zupełnie niczym od naturalnego. Całe wyposażenie wieży zostaje umiejętnie zasłonięte gałęziami i zielenią.

U góry

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu