DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

DCC-Coating

Warstwa DCC - innowacyjny produkt Europoles. To 3-składnikowa lakiernicza powłoka, dzięki której możliwe jest wytwarzanie bardzo twardych powierzchni praktycznie na każdym podłożu.

 

Wyjątkowa odporność na czynniki chemiczne i oddziaływania mechaniczne oraz działanie promieniowania UV: procesy DCC zapewniają doskonałą ochronę przed korozją na urządzeniach świetlnych, słupach oświetleniowych,  urządzeniach do ogrzewania i wentylacji, budowlach stalowych i krytych oraz maszynach budowlanych.

 

Rozpylanie warstw DCC odbywa się w procesie lakierowania elektrostatycznego. W ciągu trzech do czterech godzin, malowany obiekt  jest suchy - i gotowy do wysyłki.  

 

Nawet po wielu latach  powłoki te zapewniają  maksymalną ochronę. Zmniejszają o połowę odstępy czasu pomiędzy naprawami. W ten sposób nasi klienci ograniczają wydatki i na długo uzyskują atrakcyjną panoramę miasta.

 

Dzięki naszemu własnemu urządzeniu do mieszania farb, nasze DCC-warstwy posiadają nieskończoną różnorodność kolorów. Szybkoschnący i krótki czas przetwarzania umożliwiają sprawną realizację zamówień i optymalne terminy dostaw. W taki sposób możliwe jest bardzo szybkie urzeczywistnienie Państwa projektów. 

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Brochure Eurocoatings (angielski)