DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Słupy

Słupy sygnałowe oraz słupy wyposażone w kamery firmy Europoles zapewniają bezpieczeństwo i możliwość kontroli  śluz wodnych oraz miejsc cumowania jednostek do nabrzeża.

 

Niezależnie od śluz śródlądowych, morskich lub portowych - Europoles dysponuje wiedzą w zakresie budownictwa słupów, tak by optymalnie wyposażyć drogi wodne. W zależności od wymagań oferujemy Państwu słupy śluzowe wykonane ze stali lub betonu wirowanego. Nasze słupy są odporne na oddziaływania warunków atmosferycznych i posiadają szczególne  zastosowanie przy drogach wodnych.

 

Przy projektowaniu konstrukcji i platform serwisowych nasze działania skierowane są w kierunku Państwa życzeń- dodatkowo możemy wyposażyć słupy w uchylną podstawę. Prace związane z konserwacjami urządzeń zamontowanych na słupie odbywają się szybko i wygodnie oraz nie mają wpływu na ruch na drodze wodnej.

 

Począwszy od doradztwa przez projektowanie i obliczenia fundamentu poprzez prace montażowe: Europoles oferuje Państwu wszystkie usługi z jednego źródła oraz bezpieczeństwo inwestycji.

 

 

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Państwa osoba kontaktowa

Lidia Bartela
Lidia Bartela, Kierownik Działu Reklamy i Komunikacji

Państwa osoba kontaktowa

Zbigniew Graczyk
Zbigniew Graczyk, Kierownik Działu Energetyki

Tel. +48 34 36 02 423

Tel. kom. +48662195233

zgraczyk(at)europoles-kromiss.pl

Państwa osoba kontaktowa

Nataliia Smolinska,
Nataliia Smolinska, Kierownik (Maszty wysokie oświetleniowe, Trakcja krajowa i zagraniczna)