DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Oświetlenie w terminalach

Systemy oświetlenia projektorowego firmy Europoles zapewniają właściwe oświetlenie portów morskich i śródlądowych w nocy, umożliwiając w ten sposób sprawną obsługę ładunków 24 godziny na dobę. Wąska konstrukcja masztów projektorowych pozwala zaoszczędzić miejsce w porcie – dla większej przestrzeni i swobody przemieszczania się dźwigów i urządzeń do załadunku.  Konstrukcje mogą być również wyposażone w zabezpieczenia chroniące je przed kolizją. Maszty ze sprężonego betonu wirowanego znajdują zastosowanie w portach morskich. Ze względu na swoja gęstą powierzchnię, są odporne na słone i agresywne morskie powietrze. Minimalne koszty konserwacji zapewniają poza tym  niskie koszty utrzymania w trakcie okresu eksploatacji. 

 

W kwestii wymiarów i wydajności nie znamy ograniczeń. W zależności od potrzeb wykonamy maszty projektorowe ze stali lub zgodnie z  Państwa życzeniem przygotowujemy maszty sztucznego oświetlenia ze stali i sprężonego betonu wirowanego z uwzględnieniem indywidualnych zmian-

do wysokości 60 m.

 

Szczególnie w międzynarodowych portach morskich o dużym natężeniu ruchu, ważnym jest, aby skoordynować działania budowlane w możliwie jak najkrótszym czasie. Zacznij polegać na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy firmy Europoles. Zarządzamy wszystkimi etapami projektu – łącznie z zapewnieniem współpracy z podwykonawcami. Usprawnia to procedury i zapewnia szybki proces budowy. Na bazie naszego bogatego doświadczenia możemy zaproponować zarówno ekonomiczne warianty posadowienia jak również dokonywać montażu w trudnych warunkach i na wymagającym terenie. Dodatkowo na Państwa życzenie wyposażymy maszty w system z opuszczaną koroną.

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Państwa osoba kontaktowa

Lidia Bartela
Lidia Bartela, Kierownik Działu Reklamy i Komunikacji

Państwa osoba kontaktowa

Zbigniew Graczyk
Zbigniew Graczyk, Kierownik Działu Energetyki

Tel. +48 34 36 02 423

Tel. kom. +48662195233

zgraczyk(at)europoles-kromiss.pl

Państwa osoba kontaktowa

Nataliia Smolinska,
Nataliia Smolinska, Kierownik (Maszty wysokie oświetleniowe, Trakcja krajowa i zagraniczna)


Brochure floodlight (angielski)