DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Systemy z opuszczaną koroną

Łatwo dostępne, łatwe w utrzymaniu, niezawodne w działaniu: maszty firmy Europoles z innowacyjnym systemem z opuszczaną koroną i układy oznakowania pomostowego z opuszczanymi nośnikami  przekonują o swojej skuteczności na całym świecie. W celu konserwacji i pielęgnacji opraw oświetleniowych, kamer i oznakowań mechanizm opuszczany jest do poziomu podłoża.

Dzięki szybkiej i bezpiecznej wymianie opraw oświetleniowych bądź oznakowania oszczędzają Państwo czas i pieniądze oraz inwestują w bezpieczeństwo swoich pracowników. 

System NivaLift

Całkowicie opuszczana korona z kamerami i oprawami oświetleniowymi:z systemem wyposażonym w mechanizm NivaLift dbają Państwo o urządzenia zamontowane na masztach w sposób ekonomiczny, komfortowy i bezpieczny. Dźwig, podnośniki hydrauliczne i inne specjalistyczne urządzenia są już przeszłością. Montaż przebiega sprawniej, wystarczy tylko jedna osoba, która może samodzielnie wykonać pracę. Występujący w trzech wersjach system NivaLift gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Udźwig systemów NivaLift rozpoczyna się od 120kg a kończy na 3,5 tony!.

System NivaClimber dla bramek z oznakowaniem drogowym

Sprawne i bezpieczne utrzymanie ruchu. Z systemem NivaClimber zmiana systemów oznakowania jest bardziej komfortowa. Dźwigi i podnośniki, ryzykowne wspinaczki i kosztowne blokady ulic mogą zostać wyeliminowane. Podczas prac ruch drogowy może przepływać swobodnie gwarantując  bezpieczeństwo jego użytkownikom.

 

System NivaClimber zabezpiecza  Państwa zasoby podczas konserwacji bramek z oznakowaniem. Mniej personelu, skrócenie czasu oczekiwania i bardziej efektywny przebieg prac. NivaClimber  system made in Switzerland to doskonałe rozwiązanie ułatwiające dla prace modernizacyjne w ruchu drogowym.

Europoles - lider i innowator technologii

Możesz polegać na naszym doświadczeniu i innowacyjności. Systemy z mechanizmem opuszczanej korony Europoles łączą w sobie precyzyjną szwajcarską mechanikę z niemiecką technologią budowy masztów. Z powodzeniem przetestowane na całym świecie.

U góry

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Państwa osoba kontaktowa

Lidia Bartela
Lidia Bartela, Kierownik Działu Reklamy i Komunikacji

Państwa osoba kontaktowa

Nataliia Smolinska,
Nataliia Smolinska, Kierownik (Maszty wysokie oświetleniowe, Trakcja krajowa i zagraniczna)