DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Konstrukcje bramowe z oznakowaniem drogowym

Konstrukcje bramowe z oznakowaniem drogowym firmy Europoles są trwałe oraz łatwe w montażu i niedrogie w konserwacji. Składają się z dwóch betonowych elementów. Znaki instalowane są już w fabryce. Kompletna konstrukcja bramowa montowana jest w bardzo krótkim czasie- odcinek autostrady bądź drogi ekspresowej zamykany jest tylko na 10-15 min.

Elementy ze sprężonego betonu wirowanego stosowane przy konstrukcjach bramowych z oznakowaniem tablic informacyjnych posiadają dwie zasadnicze zalety. Po pierwsze, niska waga gotowych części dla łatwiejszego i tańszego transportu ( ze względu na wysoki stopień kompresji wnętrze kolumn pozostaje puste ). Po drugie, odporna na korozję powierzchnia gwarantuje długa żywotność oraz pozostaje niezmienna w każdych warunkach atmosferycznych. Potwierdzają to przeprowadzone badania odnośnie odporności betonu na mróz i wilgoć.

 

Dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa sztucznego bramki z oznakowaniem tłumią drgania - a urządzenia elektroniczne są lepiej chronione. Minimalizuje to koszty utrzymania i daje Państwu kontrolę nad funkcjonowaniem urządzeń.

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Państwa osoba kontaktowa

Lidia Bartela
Lidia Bartela, Kierownik Działu Reklamy i Komunikacji

Państwa osoba kontaktowa

Nataliia Smolinska,
Nataliia Smolinska, Kierownik (Maszty wysokie oświetleniowe, Trakcja krajowa i zagraniczna)