DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Oświetlenie peronów

Sprawne funkcjonowanie peronów pomimo prac konserwacyjnych: Oświetlenie terenów kolejowych oferowane przez firmę Europoles oraz dodatkowe wyposażenie konstrukcji w systemy z mechanizmem opuszczanej korony  umożliwiają szybki i bezpieczny przegląd techniczny nawet w trudno dostępnych miejscach oraz w pobliżu linii o dużej przepustowości ruchu.

 

Jeśli chodzi o indywidualne koncepcje oświetlenia,  praktycznie nie znamy żadnych granic pod względem wymiarów, wydajności i lokalizacji. W zależności od potrzeb wykonamy słupy ze stali lub sprężonego betonu wirowanego z uwzględnieniem  indywidualnych zmian do wysokości 60 metrów. Innowacyjność oraz elastyczność produkcji zwiększają Państwa swobodę projektowania.

 

Podejmujemy się zarządzania i wdrożenia wszystkich etapów projektu – od zlecenia usługi wykonania dokumentacji projektowej oświetlenia poprzez współpracę z podwykonawcami. Usprawnia to procedury i zapewnia szybki proces budowlany. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, wybieramy ekonomiczne warianty fundamentowania w zależności od podłoża oraz montujemy nasze konstrukcje w trudnych warunkach i na wymagającym terenie. Dzięki możliwości używania helikoptera jesteśmy w stanie dokonać montażu konstrukcji przy nadziemnych liniach wysokiego napięcia.

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Państwa osoba kontaktowa

Lidia Bartela
Lidia Bartela, Kierownik Działu Reklamy i Komunikacji

Państwa osoba kontaktowa

Zbigniew Graczyk
Zbigniew Graczyk, Kierownik Działu Energetyki

Tel. +48 34 36 02 423

Tel. kom. +48662195233

zgraczyk(at)europoles-kromiss.pl

Państwa osoba kontaktowa

Nataliia Smolinska,
Nataliia Smolinska, Kierownik (Maszty wysokie oświetleniowe, Trakcja krajowa i zagraniczna)