DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Oświetlenie płyty postojowej lotniska

Optymalne warunki oświetleniowe na płycie lotniska: maszty oświetlenia projektorowego Europoles zapewniają bezpieczeństwo zarówno pasażerów,  bagażu, jak  i techniki lotniczej. Zastosowane wokół terminali, pasów startowych, stref załadunku, konserwacji, oczekiwania i  bezpieczeństwa są niezawodne w każdych warunkach pogodowych przez 24 godziny na dobę.

 

W przypadku indywidualnych koncepcji oświetlenia, nie  istnieją dla nas granice zarówno pod względem wymiarów, wydajności jak i lokalizacji. W zależności od potrzeb, produkujemy maszty oświetleniowe ze stali i ze sprężonego betonu wirowanego, z uwzględnieniem zmiennych detali masztu w wysokości do 60 m. Innowacyjna różnorodność produktów i elastyczność zwiększają swobodę projektowania - od mechanizmu z systemem opuszczania korony, aż do etapu przechylania masztu.

Na międzynarodowych portach lotniczych, szczególnie ważne jest, aby ingerencja w ich funkcjonowanie była zminimalizowana.  W celu sprawnego przebiegu inwestycji, kierujemy i realizujemy wszystkie etapy projektu.                Takie działanie upraszcza procedury i zapewnia szybką realizację. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wybieramy ekonomiczne warianty, montujemy nawet w trudnych warunkach i na wymagającym terenie. Dodatkowo na życzenie możemy wyposażyć  maszty w systemem z opuszczaną koroną. To sprawia, że  blokady płyty lotniska podczas konserwacji są niepotrzebne i pozwala na proste oraz ekonomiczne postępowanie w czasie pracy.

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Państwa osoba kontaktowa

Lidia Bartela
Lidia Bartela, Kierownik Działu Reklamy i Komunikacji

Państwa osoba kontaktowa

Zbigniew Graczyk
Zbigniew Graczyk, Kierownik Działu Energetyki

Tel. +48 34 36 02 423

Tel. kom. +48662195233

zgraczyk(at)europoles-kromiss.pl

Państwa osoba kontaktowa

Nataliia Smolinska,
Nataliia Smolinska, Kierownik (Maszty wysokie oświetleniowe, Trakcja krajowa i zagraniczna)


Brochure airport (angielski)

 

Brochure floodlight (angielski)

 

Reference Leipzig (angielski)

 

Reference Cologne-Bonn (angielski)