DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Maszty ścieżki schodzenia

Dla bezpiecznego i precyzyjnego podejścia do lądowania: konstrukcje wsporcze dla anten ścieżki schodzenia i kontroli ruchu lotniczego Europoles spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ze względu na ich lekką konstrukcję z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym sygnały radiowe systemu lądowania nie zostaną zakłócone przy złych warunkach pogodowych. Nawet przy ewentualnym zderzeniu samolotu z masztem zapewnione zostaje maksymalne bezpieczeństwo: maszt przewraca się i łamie bez iskrzenia.

Crash-Test

Dla ułatwienia obsługi maszty montowane są fabryce. Mogą być instalowane w krótkim czasie, bez wpływu na ruch lotniczy. Dzięki uchylnej płycie możliwe jest również uchylenie i ponowne wzniesienie masztu bez specjalnych zabiegów. W taki sposób prace konserwacyjne anten nie są problemem. W okresie eksploatacji masztów ścieżki schodzenia wykonanych z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym można polegać na ich skuteczności- maszty te opierają się również silnym wiatrom i niekorzystnym warunkom pogodowym.

 

Jako jeden z niewielu producentów, Europoles produkuje swoje maszty ścieżki schodzenia według surowych wymogów niemieckiej kontroli ruchu lotniczego (DFS), Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego (ICAO) i Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA).

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Państwa osoba kontaktowa

Lidia Bartela
Lidia Bartela, Kierownik Działu Reklamy i Komunikacji

Państwa osoba kontaktowa

Nataliia Smolinska,
Nataliia Smolinska, Kierownik (Maszty wysokie oświetleniowe, Trakcja krajowa i zagraniczna)


Brochure airport (angielski)

 

Reference Dresden (angielski)