DE | EN | FR | RU
WYSZUKIWANIE

Małe turbiny wiatrowe

Europoles oferuje szeroką gamę turbin wiatrowych wykonanych z betonu wirowanego, stali i tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GRP). Turbiny wiatrowe z tworzywa sztucznego stosowane są głównie do pomiaru pola wiatru w zakresie warunków pogodowych, oraz na terenie portów lotniczych.  Cechuje je wysoka odporność na obciążenia spowodowane wiatrem oraz niskie koszty konserwacji i utrzymania. Na życzenie systemy masztów mogą zostać wyposażone w stopkę nachylenia, co znacząco ułatwia utrzymanie turbin wiatrowych.

 

Maszty z betonu wirowanego i maszty stalowe nadają się szczególnie do małych turbin wiatrowych i elektrowni wiatrowych do 1,5 MW. Już przy rozmiarze masztów zwracamy uwagę na tłumienie wibracji. Przez to Państwa turbiny wiatrowe są długotrwałe i przez długi okres dbają o Państwa oszczędności.

 

Europoles ze swoja wiedzą jest do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy bezpośrednie doradztwo w wielu dziedzinach. W zależności od potrzeby zastosowania, obciążeń materiału przez warunki pogodowe, pożądanej wysokości i wykorzystania dodatkowych akcesoriów, znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Państwa indywidualnych potrzeb.

Państwa osoba kontaktowa

Katarzyna Matoga
Katarzyna Matoga, Asystent Zarządu

Państwa osoba kontaktowa

Zbigniew Graczyk
Zbigniew Graczyk, Kierownik Działu Energetyki

Tel. +48 34 36 02 423,

Tel. kom. +48662195233. 

zgraczyk(at)europoles-kromiss.pl